Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Masaż Antycellulitowy Bańką Chińską

 

Masaż bańką chińską ma ogromną, nieocenioną moc w walce z jakże powszechnym cellulitem, znajduje się w czołówce zabiegów najskuteczniej usuwających ten problem!

Cellulit inaczej skórka pomarańczowa, powstaje na skutek nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. Z problemem tym boryka się ponad 90% kobiet jest to częsty powód złego samopoczucia. Masaż antycellulitowy bańką chińską działa na tkankę podskórną usuwając wszystkie toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii, pobudzając organizm do prawidłowego funkcjonowania. Po masażu komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra jest gładsza, bardziej napięta i jędrna. Ciało odpłaca się pięknym i kuszącym wyglądem - bez grudek, wgłębień i nierówności. Systematyczne wykonywanie masażu bańką chińską zapewnia ogromną skuteczność walki z cellulitem. Dodatkowo masaż ten dobrze relaksuje i uspokaja, wywiera korzystny wpływa na osoby zestresowane, przemęczone oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. gabinet2

Masaż antycellulitowy bańką chińską: 

czas trwania - całościowy: 60 minut,

Masaż antycellulitowy bańką chińską (uda, pośladki, brzuch): 

czas trwania : 40 - 50 minut,  

  KONTAKT: ul. Spółdzielcza 25, Halinów, tel. (22) 760 54 44, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wizyty na stronie: dzisiaj: 0 wczoraj: 33 w tym tygodniu: 118 w tym miesiącu: 1161 w sumie: 194103
© Centrum Rehabilitacji Pod Dębami 2013, wykonanie strony - LUKNet