Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

NDT - Bobath

terapia niemowląt2

METODA NDT BOBATH:
Główne zasady usprawniania według koncepcji NDT-Bobath obejmują:
– wpływanie na napięcie mięśni poprzez obniżanie napięcia wzmożonego i podwyższanie obniżonego, co jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich technik postępowania już od pierwszych miesięcy życia,
– hamowanie nieprawidłowych odruchów oraz
– wyzwalanie ruchów w formie najbardziej jak to jest tylko możliwe zbliżonej do prawidłowych, co zostaje osiągnięte poprzez wspomaganie i prowadzenie ruchu z punktów kluczowych, czyli punktów kontroli ruchu, którymi są: głowa, obręcz barkowa, obręcz miedniczna i inne części ciała, oraz
– wykorzystywanie i utrwalanie zdobytych umiejętności ruchowych w codziennych czynnościach.

Terapia prowadzona jest przez wykwalifikowaną terapeutkę z wieloletnim doświadczeniem. Efekty terapii przy współpracy z rodzicami jest natychmiastowa.

Zapraszamy na konsultacje oraz na instruktaże pielęgnacyjne dla rodziców, koszt spotkania z fizjoterapeutką to jedyne 80 zł ale przecież to nic w milowych postępach psychoruchowych waszego dziecka.

Dzwoń już dziś 22 760 54 44

  KONTAKT: ul. Spółdzielcza 25, Halinów, tel. (22) 760 54 44, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wizyty na stronie: dzisiaj: 33 wczoraj: 35 w tym tygodniu: 118 w tym miesiącu: 1161 w sumie: 194103
© Centrum Rehabilitacji Pod Dębami 2013, wykonanie strony - LUKNet