Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Rehabilitacja neurologiczna

Celem rehabilitacji u pacjentów z chorobami neurologicznymi jest nie tylko choćby częściowe przywrócenie sprawności ruchowej czy mowy, ale także umożliwienie dalszego aktywnego uczestnictwa w życiu rodzinnym, społecznym i w miarę możliwości zawodowym. W rehabilitacji wykorzystuje się plastyczność mózgu dorosłego człowieka, którą można intensyfikować przez szeroko rozumiany trening. Dlatego wcześnie rozpoczęta kompleksowa rehabilitacja przynosi istotną poprawę funkcjonowania chorych po przebytych incydentach mózgowych. Efekt leczenia usprawniającego zwiększa włączenie się rodziny pacjenta w proces rehabilitacji i otoczenie go przyjazną, pełną empatii atmosferą.

 

W naszym Centrum Rehabilitacji ,,Pod Dębami’’ z powodzeniem stosujemy nie tylko  znane metody fizjoterapeutyczne jak PNF ale wykorzystujemy także neuromobilizacje oraz wiedzę z innych metod  i koncepcji, tworząc tym samym najbardziej optymalny plan usprawniania zorientowany na szybkie i efektywne wyniki rehabilitacji.

  KONTAKT: ul. Spółdzielcza 25, Halinów, tel. (22) 760 54 44, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wizyty na stronie: dzisiaj: 44 wczoraj: 73 w tym tygodniu: 382 w tym miesiącu: 675 w sumie: 172195
© Centrum Rehabilitacji Pod Dębami 2013, wykonanie strony - LUKNet